Team

Maak kennis met ons team

Het team achter De nachtwacht en Auping Plaza Kortrijk.jpg

Victore Vermote

Rugslaper en zijslaper, slaapt liever iets steviger
Is ook Estheticienne
Goed met mensen
Zus van Mathilde, dochter van Marijke, nichtje van Ajja
victore@denachtwacht.be

Sam Laebens

Slaapt liever harder, uiteraard op Auping
Houdt van Yoga en reizen
Sam is eerste aanspreekpunt voor Auping
Planning van de levering
Heeft 2 dochters en 1 zoon
sam@denachtwacht.be
rechtstreeks nummer : 056/360 460

Olivier Vanhaverbeke

Rugslaper
Goede kok, houdt van zijn oldtimer Vespa
Vader van 2 dochtertjes
Schoonbroer van Lievin
Lever- en plaatsingsteam, samen met Lievin

Marijke Goussey

Zijslaper.
Houdt van wandelen en lekker bakken
Moederkloek van De nachtwacht
Ziet graag mensen
Moeder van 4, waaronder Victore en Mathilde, zus van Ajja
marijke@denachtwacht.be

Mathilde Vermote

Zijslaper, slaapt graag zacht
Hobby : lopen, liefst marathons
Administratieve duizendpoot
Ziet graag mensen
Zus van Victore, dochter van Marijke, nichtje van Ajja
mathilde@denachtwacht.be

Kim Vanacker

Zijslaper
Houdt van surfen en speciale bieren
Vader van 3 zonen
Specialist ergonomie en techniek
kim@denachtwacht.be

Lievin Theeten

Zij- en rugslaper
Draait graag muziek en stapje in de wereld zetten
Neef van Victore en Mathilde
Lever- en plaatsingsteam samen met Olivier

Ajja Goussey

Vroeger buikslaper, maar nu zijslaper
Hobby : tango
Moeder van 3 zonen
Bedstyliste
ajja@denachtwacht.be